Hakkımızda - Bilgisayar Tamiri - Flatcom Bilgisayar Servisi

Marka Bağımsız Teknik Servis
0312 909 32 47
İçeriğe git
  • Flatcom Bilgisayar 15 yılı aşan faaliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilişim konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

  • Her çeşit teknolojik ürün , parça , malzeme , yazılım ve donanım satışları , masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri, bakım ve onarımı , network ve server sistem kurulumu , yıllık bakım anlaşması, uzaktan teknik destek , yerinde teknik servis ve veri kurtarma işini yapmaktadır.

  • 2011 yılından beri faaliyetine Office olarak devam eden Flatcom Bilgisayar siz değerli müşterilerin duyduğu güven ile çalışmalarına devam etmektedir .

  • Küçük ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bilişim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

  • Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, iyi hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bilişimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Flatcom Bilgisayar, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımla
Yavuz Kadıoğlu (IT Uzmanı/MCSE/E.H.)
Flatcom Bilgisayar
iletisim
T : 0312 909 32 47
F : 0850 522 34 03
Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. Koç İkiz Kuleler NO: 2/9  A Blok 3. Kat Çankaya / Ankara
Çalışma Saatleri  
Haftaiçi : 09:00 - 19:00  Haftasonu : 09:30 - 19:00
İçeriğe dön